Marzysz o słońcu, pięknej plaży, czystej, przejrzystej wodzie, wspaniałych krajobrazach oraz pysznym jedzeniu? Jeśli tak to pomyśl o wakacjach w jednym z dalekich zakątków świata! Co roku modny jest inny kierunek podróży, jednakże istnieją miejsca, określane mianem pewników. Takim miejscem jest Izrael, Argentyna i Dubaj, wyjeżdżając tam możemy mieć pewność, że wrócimy nie tylko zrelaksowani i pięknie opaleni, ale także szczęśliwi oraz zadowoleni. Poniżej znajdziesz poradnik, dotyczący miejsc, w które naprawdę warto się wybrać na wakacje. Przeczytaj go koniecznie!

http://planetescape.pl/oferta/birma-birmanski-mistycyzm/


Wybierz się na wakacje do Izraela i Tel Awiw!
Trzeba przyznać, że luksusowe wakacje nigdzie nie smakują tak dobrze, jak w Tel Awiwie. Przede wszystkim jest to raj dla osób, które chcą choć na chwilę zapomnieć o szarej codzienności i trochę się zabawić. Zdecydowanie największym atutem tego miejsca jest to, że na plażach Tel Awiwu zawsze świeci słońce. Natomiast plaże Tel Awiwu należą do jednych z najpiękniejszych na świecie. Poza tym znajdują się tu fantastyczne knajpki, a zabawa trwa dwadzieścia cztery godziny, przez siedem dni w tygodniu. Dodatkowo, jak na każde miejsce z tak imponującą historią, jest tu naprawdę wiele do zobaczenia. Na pewno warto udać się zwłaszcza do części nadmorskiej – na przepiękny zachód słońca. Ponadto port w Jaffie jest jednym z najstarszych na całym świecie, dlatego koniecznie powinieneś go zobaczyć na żywo!

Nie ma nic lepszego niż wakacje w Argentynie!
Nie da się zaprzeczyć temu iż wakacje w Ameryce Południowej stają się obecnie coraz bardziej popularne. Oczywiście jednym z bardziej modnych kierunków podróży jest Argentyna. Musisz wiedzieć o tym, że kraj ten słynie przede wszystkim z tanga, pięknych plaż i boskiego Buenos Aires. Właśnie dzięki tym powodom możesz być pewien tego, że wakacje tutaj na pewno nie będą nudne! Możesz całymi dniami wylegiwać się na plaży oraz tańczyć do białego rana! Czy można mieć lepsze wakacje?

Nie zwlekaj dłużej i wybierz się na wakacje do bajecznego Dubaju!
Ostatnio bardzo często mówi się o tym, że Dubaj to kierunek dla najbogatszych. Na pewno jest to stolica luksusu, gdzie nie brakuje luksusowych butików, sklepów, hoteli. Ale przecież nie ma rzeczy niemożliwych! Jakby na to nie patrzeć każdy z nas może wybrać się do Dubaju, kiedy tylko chce i jeśli chce. Pamiętajmy o tym, że w końcu nie musimy od razu nocować w modnych hotelach, na które stać nielicznych. Dalej zastanawiasz się nad tym - dlaczego warto wybrać się do Dubaju? No cóż, przede wszystkim ze względu na możliwość zakosztowania tego bogactwa, którego nie zakosztujemy nigdzie indziej. Rzecz jasna należy wspomnieć także o tym, że plaże Dubaju są naprawdę warte grzechu. Dodatkowo na amatorów słonecznych kąpieli czeka tutaj wiele kilometrów piaszczystego wybrzeża. Ponadto pamiętajmy o tym, że Dubaj przyciągnął uwagę świata dzięki nowatorskim i ambitnym projektom budowlanym, imprezom sportowym, konferencjom i rekordom Guinnessa. Zdecydowanie jest to więc jedno z tych miejsc, w których uda Ci się spełnić cudowne oraz luksusowe wakacje!

Rejs po Morzu Karaibskim - Rejs Twoich marzeń!
Lubisz oglądać Piratów z Karaibów? Jeśli odpowiedź brzmi tak to obowiązkowo powinieneś wybrać się w rejs po Morzu Karaibskim. Możesz być pewien, że czego, jak czego, ale atrakcji na pewno tutaj dla Ciebie nie zabraknie. Z pewnością takie wakacje dostarczą Ci wielu, niesamowitych przeżyć oraz będą miłą odmianą od codziennej, szarej rutyny. Poza tym przecież nie zawsze trzeba leżeć na plaży, aby zakosztować luksusu oraz przeżyć wakacje życia.

Riwiera Francuska - czemu by nie?
Pomimo iż mamy wiele różnych opcji to przecież na luksusowe wakacje można wybrać się również na Riwierę Francuską, uznawaną za raj dla bogatych Europejczyków. To właśnie tutaj można znaleźć kasyna, galerie sztuki oraz najpiękniejsze plaże w Europie, które każdego roku przyciągają wielu spragnionych luksusu podróżnych.

Wybierz się na wakacje do słonecznego Capri!
W naszych czasach naprawdę bardzo często jest tak, że luksusowe wakacje mamy na wyciągnięcie ręki. W związku z tym zamiast chwalić cudze, możemy po prostu warto wybrać się do naszych sąsiadów? Dlatego, jeśli kochacie Włochy i chcecie je odwiedzić w wielkim stylu, wybierzcie wypoczynek na eleganckiej wyspie Capri. Nie da się zaprzeczyć temu iż wakacje tu to przede wszystkim długie lunche w miasteczku Capri, pływanie wśród sekretnych jaskiń oraz bycie rozpieszczanym w pięciogwiazdkowych hotelach. Co składa się na magię Capri? Czym fascynuje ta mała wyspa? Capri jest kwintesencją uroku i fenomenu tej części Włoch. Światowej klasy zabytki, wspaniały klimat, śródziemnomorska przyroda, przepiękne krajobrazy, ciepłe morze, kuchnia i radość życia mieszkańców włoskiego „Mezzogiorna” sprawiają, że jest to kraina, którą warto odwiedzić.